OFERTA DLA FIRM

Od kilkudziesięciu lat tworzymy Agencję zatrudnienia. Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, który szybko i skutecznie zadba o zasoby ludzkie w Państwa firmie czy inicjatywie. Stawiając na dialog i partnerskie relacje możemy zatrudnić dla naszych Klientów pracowników, których potrzebują – sprawdzonych i kompetentnych.

W czym możemy Państwu pomóc? Oto usługi, dzięki którym oszczędzą Państwo czas i pieniądze.

PROPONOWANE USŁUGI

Nasz Klient ma stały kontakt z zatrudnionym przez siebie pracownikiem, co daje mu pewność, że posiada zespół osób, na których może liczyć. Dbając o Państwa komfort, zajmujemy się także kadrowo-płacowym aspektem zatrudnianych pracowników, w tym terminową wypłatą wynagrodzeń.
Naszą rolą jest znalezienie najlepszego kandydata na wskazane przez Państwa stanowisko. Na podstawie rozmów oraz specyfikacji wakatu, tworzymy plan, który pozwoli nam pozyskać wartościowego pracownika dla Państwa firmy.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy działanie, które pozwoli na perfekcyjne dobranie pracowników. Połączyliśmy dwie powyższe usługi – po zakończeniu procesu rekrutacyjnego i Państwa akcepcie, realizujemy okres próbny wybranych pracowników. Dajemy Państwu czas na sprawdzenie operacyjne nowych osób, bez konieczności ich obsługi kadrowo-płacowej. Dopiero po zakończeniu okresu próbnego zdecydują Państwo, czy dokonaliśmy dobrego wyboru, czy kontynuujemy rekrutację.

ZASTANAWIASZ SIĘ, KTÓRE ROZWIĄZANIE BĘDZIE DLA CIEBIE NAJLEPSZE?

ZAPYTAJ EKSPERTA